7 Hızlı ve Öfkeli Vine ve Instagram Videosu

NISSAN

Nissan Versa Note modeli için sosyal medyada bir yarışma düzenledi. Nissan takipçilerinden Nissan Versa Note modelinin yazıcıdan bir kopyasını alarak yapacakları maketi ile bir Vine ya da Instagram videosu yapmalarını istedi. Kazanan videolar Nissan Versa Note’nin reklamında yer alacak.

Nissan Versa Note kampanyası ile hem müşterilerinin ürünü arabanın modelini basıp maketini yaparak yakından tanımasına imkan verdi hem de sosyal medyada kullanıcı tarafından üretilen içerik yaratmış oldu.  Oldukça ilgi gören kampanya katılımcılara sosyal medyanın yeni gözdesi mikro videolarda yaratıcı bir platform sundu. Kampanya aynı zamanda seçilecek videoların Nissan Versa Note reklamında yer alacak olmasıyla yarışma sonrasında da marka iletişiminde devamlılık gösteriyor.
Yarışma 19 Ağustos tarihine kadar katılıma açık. Katılmak için ise tek yapmanız gereken #VersaVid hashtagi ile videonuzu Instagram ya da Vine’a yüklemek.  Birinci video Nissan reklamlarında yer alma şansının yanı sıra 1000 dolarlık Amazon.com hediye çeki, ikinci ve üçüncüler ise 1000 dolarlık Amazon.com hediye çeki alacak.

Nissan Versa Note için kullanıcıların Instagram ve Vine mikro videolarında maharetlerini sergilediği 7 hızlı ve öfkeli videoyu sizler için derledik:

Danilo Lauria

  Nozomi

Andrew Jive

lukash MAYYN

luzluz984

Jonathan360

Vinnie Delicious

 

Mindset Institute ve Yıldız Teknik Üniversitesi işbirliğiyle Dijital Pazarlama Eğitimi ve Sosyal Medya Eğitimi

İlgini çekebilecek içerikler