Avea’dan sıradışı bir gençlik hareketi: Woops

Woops

Diğer GSM operatörlerinden farklı olarak kendilerini “Genç” kelimesiyle direkt ifade etmekten kaçınıp, “Sözde değil, özde gençlik” mottosuyla temellendirilmiş Woops, Avea’nın genel hizmet kapsamı içinde bulunan birçok servisin yanında (Müzik, Spor, Haber, Astroloji vb.),  League of Legends oyununda 10 galibiyetlik IP, Jolly Tur ve YoYo’dan indirimler, ücretsiz sosyal medya paketleri gibi fırsatlar sunuyor.

Woops

7-25 yaş aralığındaki bireysel Avea hat kullanıcılarının kayıt olabildiği Woops sayesinde birçok ayrıcalık ve indirim fırsatlarının yanında kişiye özel hizmet anlayışıyla, bedava kahve, her gün yemek yediğiniz yerde bedava menü gibi hizmetlerden de yararlanıyorsunuz.

Herkese uygun 2.097.151 faturasız paket seçeneği bulunan Woops, internet sitesi www.woops.com.tr ile de son dönemde web kullanıcıları açısından en beğenilen girişimlerden. Son zamanlarda sıkça duymaya başladığımız ve “User Friendly” kavramıyla ifade edilen, kullanıcıların istediği bilgiye, kolay bir şekilde ulaşıp faaliyete geçmelerini sağlayan yapısıyla www.woops.com.tr son derece işlevsel ve etkili.

Woops2

Faturasız hat kullanıcılarının yanında, faturalı hat sahiplerine de sunulan cazip fırsatlarla ilgili detaylı ve kolay anlaşılır bilgilerin yer aldığı sitede birkaç adımda siz de Woops’lu olabiliyorsunuz.

Yeni logosuyla birlikte yeni atılımlarıyla da yakın dönemde adından çok söz ettirecek olan Avea, biraz geç kalmış olsa da sağlam temelli bir gençlik hareketini başlatmış gibi görünüyor. Genç nüfus oranının böylesine yoğun olduğu bir ülkede onlarsız başarı elde edilemeyeceği muhakkak. Avea’nın bu girişimi gençlere yönelik kampanya pazarını kızıştıracak gibi…

Mindset Institute ve Yıldız Teknik Üniversitesi işbirliğiyle Dijital Pazarlama Eğitimi ve Sosyal Medya Eğitimi

İlgini çekebilecek içerikler