Coca Cola'nın Kutup Ayıları ile Maç Seyretmek mi?

Hani bizde büyük derbilerde hayat durur, sokaklar boşalır ya… A.B.D.’de 5 Şubat’ta, Amerikan Futbolu takımları New York Giants ve New England Patriots arasında oynanacak olan ve Big Game(Büyük Oyun) olarak adlandırılan final maçında da aynen öyle oluyor. Fakat Amerika’da bu gece, yani final gecesi, yani Super Bowl, yani Big game kendi endüstrisini oluşturmuş… Bir çok dünya markası da dahil olmak üzere bu gece için bütün markalar ve ajansları çok önceden hummalı bir çalışmaya giriyorlar. O geceye özel ürünler,reklamlar hazırlanıyor…

Coca Cola da bu gece için, şu meşhur reklam yıldızları olan Kutup Ayıları’na bir televizyon hediye etmiş bu sene! Ve maçı beraber seyretmeyi teklif ediyorlar.

Facebook’da Coke Polar Bowl adlı uygulamayı yükleyenler biri New York Giants ve diğeri New England Patriots taraftarı olan iki sevimli kutup ayısıyla beraber maç seyredecekler. Kutup Ayıları’nın maç seyrederken verecekleri tepkileri, Coca Cola’nın reklam ajansı olan Wieden+Kennedy çalışanlarından iki kişi yönetecek.

Facebook Coke Polar Bowl

Mindset Institute ve Yıldız Teknik Üniversitesi işbirliğiyle Dijital Pazarlama Eğitimi ve Sosyal Medya Eğitimi

İlgini çekebilecek içerikler