Facebook alışveriş sayfası açmak Easy Social Shop’la bedava

Hayatımızda bir ihtiyaç olan ve ihtiyaç olduğu kadar da kimi zaman yorucu işler içerisinde bize zor gelen eylemimiz alışveriş, İnternet ile birlikte artık çok daha basit bir şekilde üstesinden gelinir oldu. Kendine ait apayrı bir sektör de oluşturan e-ticaret platformu, firmaların tüketiciye ulaşması için en önemli faktörlerden biri olurken, özellikle sosyal ağlar küçük ve orta ölçekli şirketler sahip oldukları potansiyel ile önemli araçlardan biri haline geldi.

Sitenizin sosyal ağlar üzerinden reklamını yapmak, ürünlerinizi tüketicilerin beğenisine sunmak, promosyonlar, kampanyalar düzenlemek için açtığınız sosyal ağ hesaplarıyla, kimi zaman ücretsiz, kimi zaman da düşük meblağlar ile artık yapılabiliyor. Peki şimdi size dünyanın en büyük sosyal ağı Facebook’da, marka sayfanıza, ücretsiz olarak alışveriş uygulaması ekleyebileceğinizi söylesek ne dersiniz? Evet Easy Social Shop ile e-ticaret sayfanızın Facebook sayfasına entegrasyonunu çok basit adımlarla yapabileceksiniz.

3_adım_evenmag

Ebay’in bir hizmeti olan Easy Social Shop’da adım adım ilerleyerek  e-ticaret sayfanızdaki ürünleri Facebook sayfanızdan da satabileceksiniz. Çok basit bir şekilde hazırlanan Easy Social Shop aslında bir Facebook uygulaması. Uygulama sizin kendinize ait Facebook Shop sayfanızı 3 adım içerisinde yapmanızı sağlıyor. 7 farklı dilde ve hizmet veren uygulamanın şimdilik maalesef ki Türkçe seçeneği yok. Ebay, Amazon, Shopify gibi hazır platformlardaki alışveriş sayfalarının da yüklenebildiği uygulama hakkında Easy Social Shop CEO’su sosyal medyanın e-ticaret siteleri açısından biraz geride kaldığının altını çizerken, Easy Social Shop’un bunu kapatarak, e-ticaret sitelerinin Facebook’un potansiyelini maksimum derecede kullanmasını sağlayacağının altını özellikle çiziyor.

easy_social_shop_facebook_evenmag

Facebook shop sayfanız tamamen size özel

HTML 5 teknolojisi ile hazırlanan uygulamanın ücretsiz olması küçük ve orta ölçekli e-ticaret siteleri için büyük bir avantaj oluştururken, sınırsız ürün sergileme, ürünlerde “Like” tuşunun bulunması, arama bölümü, alışveriş sayfasının renk, logo, ürün görsellerinin özelleştirilmesi gibi birçok seçenek de sayfa sahibine bırakılmış.

evenmag_easy_social_shop_Facebook

Yakında daha fazla seçeneğin de sunulacağı belirtilen uygulama ile binlerce e-ticaret sitesi şimdiden Facebook sayfalarına, alışveriş seçeneğini eklemiş durumda. Eğer sizin de bir e-ticaret siteniz ya da bununla ilgili bir girişiminiz varsa mutlaka denemeniz gereken uygulamanın sayfasına buradan ulaşabilir ve daha ayrıntılı bir şekilde Easy Shop Social’ı inceleyebilirsiniz.

Mindset Institute ve Yıldız Teknik Üniversitesi işbirliğiyle Dijital Pazarlama Eğitimi ve Sosyal Medya Eğitimi

İlgini çekebilecek içerikler