Foursquare’in yeni iOS 7 sürümü ile tanışın

Yer bildirimi, yakındaki mekanlar hakkında tavsiye alma, tavsiye verme temel mantığı üzerine kurulu ve en çok kullanılan sosyal ağlardan olan Foursquare, çevrenizde bulunan mekanlarla ilgili daha oturaklı ve şık iOS 7 sürümü ile geliyor.

iOS 7 için tamamen yeniden tasarlanan ve içinde birçok yeniliği barındıran yeni Foursquare, artık daha hızlı, daha akıllı ve yepyeni bir görünüme sahip.

tumblr_inline_mxb1tyb9G31qzxhga

Artık daha akıllı: Eğer daha önce hiç gitmediğiniz bir yere gitmişseniz, Foursquare uygulamasını açmamış olsanız bile size o mekanla ilgili en iyi önerileri (yenilecek/içilecek en güzel şey ya da fiyatı en makul ürün vb.) telefonunuza bildirim yoluyla bilmeniz gerekenleri iletiyor.

“Yakında ne var?”dan çok daha fazlası: Civarınızdaki her şeyden haberdar olmak için, uygulamayı her açtığınızda karşınıza farklı öneriler sunuyor yeni Foursquare. Sayfanızı aşağı doğru kaydırıyor ve yeniliyorsunuz sayfanızı. Sonrasında çevredeki mekanlarla ilgili önemli ipuçları, mutlaka uğramanız gereken mekan önerileri, tadabileceğiniz yeni ve uygun fiyatlı lezzetler ile arkadaşlarınızın nerede olduğunu gördüğünüz bildirimleri tek bir ekranda görüntüleyebiliyorsunuz.

tumblr_inline_mxb1ukCpdF1qzxhga

Mindset Institute ve Yıldız Teknik Üniversitesi işbirliğiyle Dijital Pazarlama Eğitimi ve Sosyal Medya Eğitimi

İlgini çekebilecek içerikler