Google+’tan her kullanıcısına özel 2013 yılı videosu | Auto Awesome

google-auto-awesome

Google’ın sosyal ağı Google+ kullanıcıları, 2013 yılında paylaştığı fotoğraf ve videoları tekrar gözden geçirmek için tüm yıl boyunca yaptıkları paylaşımları baştan sonra incelemek zorunda kalmıyorlar. Google+, Auto Awesome uygulaması ile bu işlemi sizin yerinize yapıyor.

autoawesome

Yıl boyunca Google+’ı aktif bir şekilde kullanmış, fotoğraf ve videolar yüklemişseniz Google yeni yayına aldığı uygulaması ile bu paylaşımları kullanarak sizin için bir slayt hazırlıyor. Slaytlar aşağı yukarı bir dakikalık videoya dönüşüyor. Geçtiğimiz hafta boyunca on binlerce Google+ kullanıcısı bu hizmetten yararlandılar ve uygulama herkes tarafından büyük ilgi gördü.

auto-awesome

Oluşturulan videolar ister herkesin görebileceği şekilde yayınlanabiliyor, ister gizli tutulabiliyor. Ayrıca oluşturulan videoya Auto Awesome uygulamasında bulunan müziklerden biri eklenebiliyor. Bir süredir yayında olan Auto Awesome uygulaması, Google+ tarafından ilk defa tüm yılı kapsayacak şekilde kullanılıyor. Diğer sosyal ağların da faaliyette bulunduğu bu “bütün yıl incelemesi” akımına Google+ da bu uygulaması ile dahil olmuş gibi görünüyor.

Mindset Institute ve Yıldız Teknik Üniversitesi işbirliğiyle Dijital Pazarlama Eğitimi ve Sosyal Medya Eğitimi

İlgini çekebilecek içerikler