Hikayeni Medium’la paylaş

Geçtiğimiz ay kullanıcılar ile buluşan ve yeni nesil bir blog hizmeti sunan Medium, 1.0 versiyonuyla beraber birçok yetenek kazanarak karşımıza çıkıyor. Twitter’ın kurucularından Evan Wiliams’ın geliştirdiği Medium’un en önemli özelliği ise hem mobilde hem de webde gezerken geliştirilen tasarım sayesinde çok rahat bir okuma deneyimi sunması.

medium-mobil-web-640x320

1.0 versiyonundaki değişikleri Medium üzerindeki blogundan açıklayan Wiliams, platform üzerinde sayısız yenilik yaptıklarını belirtirken, hazırladıkları Vine videosuyla da bu yenilikleri özetliyor. Yazı fontları, görselleri, kullanılabilirliği ile ön plana çıkan Medium, tasarımıyla da klasik blog sistemlerinden bir adım ayrılıyor.

Kullanıcıların yavaş yavaş içeriklerini oluşturmaya başladığı platform üzerinde ileride farklı yeniliklerin de olacağını belirten Evan Wiliams’ın Medium sayfasına buradan ulaşabilir, ben de Medium üzerinde yer almak istiyorum diyorsanız buradan hemen üyeliğinizi açarak hikayelerinizi insanlarla paylaşmaya başlayabilirsiniz.

Mindset Institute ve Yıldız Teknik Üniversitesi işbirliğiyle Dijital Pazarlama Eğitimi ve Sosyal Medya Eğitimi

İlgini çekebilecek içerikler