Instagram’dan gizemli davet

Son zamanlarda “anında mesajlaşma gelecek mi, gelmeyecek mi?” haberleriyle gündemde olan Instagram, basın mensuplarına gönderdiği ilginç davetiyeyle 12 Aralık’da New York’da bir etkinlik yapacaklarını ve bu anı paylaşmak istediklerini iletti.

“Share a moment” sloganıyla gönderilen davetiyeler yine birçok söylentiye neden olurken, davetiyelerin duvara asılabilen ve ahşap bir bloktan oluşan fotoğraflarla birlikte gönderilmesi akılları karıştıran başka bir nokta oldu. Tuval, ahşap, cam gibi yüzeylere baskı yapmayı sağlayacak bir teknoloji akla ilk gelen yeniliklerden olurken bunun dijital dünya içerisinde yer alan bir sosyal ağ için saçma olduğunu düşünenler de yok değil.

ininvite2

Instagram’ın 12 Aralık günü tanıtması muhtemel yeniliğiyle ilgili en güçlü tahmin ise uzun süredir gündemde olan anında mesajlaşma. Bununla ilgili sizle daha önce paylaştığımız haberlerde de belirttiğimiz gibi, son zamanlardaki Snapchat’in başarısı bu fikri güçlü hale getiren en büyük nedenlerden biri.

Bu ilginç davetiyeyle birlikte gizemini hala koruyan Instagram etkinliğinde karşımıza neler çıkacağını öğrenmek için biraz daha sabretmemiz gerecek. Bakalım Instagram bizi şaşırtacak mı, yoksa beklendiği gibi anında mesajlaşma özelliğini mi tanıtacak?

Mindset Institute ve Yıldız Teknik Üniversitesi işbirliğiyle Dijital Pazarlama Eğitimi ve Sosyal Medya Eğitimi

İlgini çekebilecek içerikler