Kral Joffrey’e olan nefretinizi haykırın

Günümüzün en çok konuşulan televizyon dizilerinden biri kuşkusuz Game of Thrones. Ve yine günümüzün en nefret edilen dizi karakterlerinden biri de Kral Joffrey. Joffrey elinize bir geçse ona ne tür işkenceler yapabileceğinizle alakalı herkesin tasarladığı birkaç acı çektirme yöntemi vardır herhalde. İşte size fırsat. Joffrey’e olan tüm kininizi kusun.

roast joffrey

Hayatlarımıza damga vuran birçok dizinin ve Game of Thrones’un da yayınlandığı HBO kanalı, televizyon tarihinin en nefret edilen karakterlerinden Kral Joffrey için bir Twitter kampanyası başlattı. Geçtiğimiz Perşembe günü başlayan kampanya ile tüm Joffrey kindarları, ona olan nefretini #RoastJoffrey hashtag’i ile dile getirebiliyor. Oldukça yaratıcı işkence yöntemlerinin, argo ve küfürlerin yer aldığı bu eğlenceli Twitter etkinliği hashtag üzerinden takip edilebildiği gibi bu linkten de görüntülenebiliyor.

Şimdiye kadar 60 binin üzerinde Tweet atılan kampanyada markalar bile yer alarak bu akımı destekliyorlar. Sizin de söyleyecek iki çift sözünüz varsa, kendinizi tutmayın ve Joffrey’e haykırın…

Mindset Institute ve Yıldız Teknik Üniversitesi işbirliğiyle Dijital Pazarlama Eğitimi ve Sosyal Medya Eğitimi

İlgini çekebilecek içerikler