Parasız alışveriş | Fantasy Shopper

Yeni bir deneyim, fantasy shopper. Bir çeşit deneyim pazarlaması.  Kimileri için sadece bir oyun ama kadınlar için parasız alışveriş yapma oyunu. Hoş kadınlar sahip olmak ister ama 🙂 Fantasy shopper, sanal paranızla sanal sanal alışveriş yaptığınız, gerçek paranın olmadığı bir alışveriş dünyası. İlk girişinizde 250 poundluk hediye parayla alışverişe başlıyorsunuz. Bu arada her saat collect payday tuşuna bastığınızda ekstra para alıyorsunuz. Alışverişiniz Londra ile sınırlı olsa da alışveriş yaptıkça diğer şehirler de açılmaya başlıyor.

Alışverişi farklı bölgelerde yapabiyorsunuz. Her bölgede markalar var

Oyun bu noktada markalara görünürlük sağlıyor – Gerçek alışveriş olmasa da gerçekleşmesi için ürünü tüketiciyle sanal ortamda buluşturuyor. İnternet üzerinden alışveriş konusunda tek ketum millet biz değiliz, diğer milletlerde yaş, cinsiyet, eğitim durumu gibi değişkenlerden ötürü internet üzerinden alışverişe sıcak bakmıyor.

Listede göründüğü gibi ünlü markalar yavaş yavaş karşımıza çıkıyor. Alışveriş bedava, istediğin markadan paranın yettiği kadar istediğin şeyi al.

Aşağıda TOPMAN alışveriş ekranından yaptığım alışverişi görebilirsiniz. Bu arada gerçekten satın alma isteğiniz uyanıyor 🙂

Diyelimki bu ürünlerden birini veya bir kaçını çok beğendin ve satın almaya karar verdin. Sistem tüm markalarla entegre bir şekilde çalışıyor. Ürünü tıklayıp gerçekten satın al dediğinde ürünü gerçekten satın alabileceğin, markanın sitesine ürün satın alma ekranına yönlendiriliyorsunuz. Örneğin yukarıdaki kahverengi ayakkabıya tıkladım ve aşağıdaki satın alma ekranına geldim.

Sonuç olarak; hala beta sürümü yayında olan Fantasy Shopper başarılı bir uygulama olmuş. Size kısaca anlatmaya çalıştığım uygulamanın nasıl fikirlere dönüşebileceğini tahmin edebilirsiniz ama uygulamayı kullanırsanız.  Bizim tekstilcilerimiz birleşir AVM açar, bırak AVM açmayıda şöyle bir fikir üzerinde çalış. Fantasy Shopper uygulamasına buradan ulaşabilir ve facebook kullanıcı girişi yaparak kullanabilirsiniz.

 

Mindset Institute ve Yıldız Teknik Üniversitesi işbirliğiyle Dijital Pazarlama Eğitimi ve Sosyal Medya Eğitimi

İlgini çekebilecek içerikler