Sizi yataktan zorla kaldıracak saat Ruggie

Ruggie-Alarm-Clock-6

İnsanlar, insanları yataklarından çıkarmak için yeni yollar icat etmekten asla vazgeçmiyor.

Rahat, sıcacık yataklarımızı sabahın erken saatlerinde terk etmenin ne kadar zor olduğunu, özellikle çalar saatinizin erteleme tuşu size uzak bir yerdeyse daha da zor olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Fakat yeni geliştirilen Ruggie adındaki çalar saatin alarmını kapatmak için yataktan kesinlikle çıkmanız gerekiyor. İşin daha acımasız tarafı ise alarmı ertelemek ve biraz daha şekerleme yapmak için herhangi bir tuşun olmaması…

ruggie-alarm-clock

Bu çalar saatin alarmı yalnızca yataktan kalkıp köpükle kaplı yumuşak bir pedden oluşan cihazın üzerine iki ayağınızla birden üç saniye bastıktan sonra kapanıyor. Buna ek olarak bu ‘’halı’’ olarak da tabir edebileceğimiz cihaz kişileştirilebiliyor. Yani uyandıktan sonra kendi sesinize ait komik şeylerle eğlendirebiliyor ya da uyanmak üzerine kaydettiğiniz ciddi cümlelerle cesaretlendirebiliyorsunuz ve Ruggie’yi kendinize özel bir hale getirebiliyorsunuz.

Şu an bir Kicstarter projesi olan Ruggie kaynak yaratmaya çalışıyor. Ruggie, hedeflediği 36.000 dolara ulaştı hatta bu hedefi çoktan aştı ve 42,000 dolar seviyesine çıktı. Kampanyanın bitimine ise 52 gün kaldı. Kampanyaya destek olanlar ürüne 59 dolardan sahip olacak fakat Ruggie’nin satış fiyatı 99 dolar olacak.

Ne yazık ki cihazın Kickstarter’daki videosu çok iyi bir tanıtım değil bu sebeple saatin nasıl bir çalma melodisi var emin değiliz. Ancak sizi kesinlikle yatağınızdan kaldıracak bir sese sahip olduğunu düşünüyoruz.

Mindset Institute ve Yıldız Teknik Üniversitesi işbirliğiyle Dijital Pazarlama Eğitimi ve Sosyal Medya Eğitimi

İlgini çekebilecek içerikler