Sony’den Bluetooth hoparlöre dönüşen LED ampul

sony led ampul 1

sony led ampul main

Sony, müziği her yere kolayca taşımak için ampul ve hoparlörü birleştirdi.

Efsanevi şarkıcı David Bowie’nin dediği gibi ses ve görüntü birbirini mükemmel şekilde tamamlıyor. Sony, ünlü şarkıcının bu fikrini destekler nitelikte bir ürüne imza attı.

Sony’nin yeni LED ampulü aynı zamanda bir Bluetooth hoparlör.

360 ışık birimi ampul akıllı telefonlarla Bluetooth üzerinden bağlantıya geçebiliyor ve ses ayarı yapabilmenin yanı sıra ışık parlaklığı ayarlamanıza imkân sağlıyor. Ayrıca ampulün kendine özel bir kumandası bulunuyor ve NFC bağlantısıyla birlikte kullanılabiliyor. Sony, bu ürünle birlikte geçmişte müzik çalmak için kolonların taşınması gerektiği ve zorluk yaşatan her yerde müzik dinlemeyi kolaylaştırmak istiyor.

sony led ampul 1

Daha önce ampule hoparlör yerleştiren varsa lütfen konuşsun.

İşin ciddi yönüne gelecek olursak bu gerçekten de iyi bir fikir. Ancak size iki uyarımız var. Birincisi ses kalitesi hakkında: küçük hoparlörler iyi ses çıkarabilir fakat her zaman değil ve bu ampulden çıkan sesi duyunca belki de paranızı cüzdanınızda tutmaya karar vereceksiniz. İkincisi ise fiyatı: Sony’nin LED ampulünün fiyatı 200 dolar civarında satılacak.

sony led ampul

23 Mayıs’ta Japonya’da satışa çıkacak olan ampulün diğer ülkelere ne zaman ulaşacağıysa bilinmiyor. Fakat o zamana kadar Sony’nin ürünle ilgili basına yansıyan fotoğraflarında insanların bu ampullerden biriyle ne kadar eğlendiklerine bakabilirsiniz.

Mindset Institute ve Yıldız Teknik Üniversitesi işbirliğiyle Dijital Pazarlama Eğitimi ve Sosyal Medya Eğitimi

İlgini çekebilecek içerikler