Sosyal medyanın başlıklarını “hshtags” ile arayın

hshtags

Farklı özellikleri ile öne çıksalar da sosyal ağların ortak noktalarından biri olan ve genel olarak başlıkları, gündemleri oluşturan hashtagleri bütün ağlarda toplu olarak aramak hshtags ile artık daha kolay.

Facebook, Twitter, Instagram, Vimeo, Flickr ve Tumblr gibi 6 farklı sosyal ağdaki başlıkları tek bir site üzerinde aratan ve sonuçları karşınıza döken sitede, Türkçe aramalar da yapabiliyorsunuz. Henüz noktalı harfleri desteklemediği için İngilizce karakterle arama yaptığımızda dahi gayet başarılı sonuçlar veren hshtags’in henüz beta aşamasında olduğunu hatırlatmakta ayrıca yarar var.

hshtgags123

Kendi sosyal hesaplarınızı bağlayabileceğiniz, filtrelerle video, fotoğraf gibi daha doğru sonuçlara ulaşabileceğiniz hshtags sitesine buradan gidebilir ve merak ettiğiniz başlıklarda, 6 farklı sosyal ağ size nasıl sonuçlar veriyor hemen deneyebilirsiniz. Hshtags sosyal medyanın arama motoru olabilir mi, şu aşamada evet demek zor, fakat çıkarttığı sonuçlar açısından bakıldığında kullanıcıların işlerini bir hayli kolaylaştıracağını söylemek hiç de yanlış olmaz.

Mindset Institute ve Yıldız Teknik Üniversitesi işbirliğiyle Dijital Pazarlama Eğitimi ve Sosyal Medya Eğitimi

İlgini çekebilecek içerikler