Telefonunuzu Güvenlik Kamerasına Dönüştürün

olmose-

Şımarıkça bir burjuvazinin dört bir yanımızı sardığı günümüzde eminim bazen siz de eski teknolojiye bazen ihtiyaç duyuyorsunuzdur.

Olmose, bu ihtiyacınızı karşılayacak nitelikte bir teknoloji. Hurdaya çıkan eski cep telefonunuzu akıllı bir gözetleme kamerasına dönüştüren bu sistem sayesinde evinizi, arabanızı (ya da arabanızın camını kırıp telefonu almaya çalışan hırsızları düşünerek yalnızca evinizi) gözetleyebiliyorsunuz.

olmose

 

Bunu yapmak için yalnızca uygulamayı eski ya da şu an kullandığınız telefona kuruyorsunuz ve uzaktan kontrol edebileceğiniz bir şekilde evinizde olup biteni, evcil hayvanınızı ya da bebeğinizi, yani sizin için önemli olan her şeyi ihtiyacınız olan her an gözlemleyebiliyorsunuz.

Telefon kamerasının görüş alanına giren yabancı kişiler hakkında size bir takım bildirimler gönderen Olmose sayesinde değer verdiğiniz varlıkların ya da eşyaların etrafında dolaşan kötü niyetli kişilerden haberdar olabiliyorsunuz.

olmose-2

Bir şarj ünitesi olarak tasarlanan cihaz, havai fişek gösterisi, fırtına ya da evinizin arabanızın penceresine ya da balkonuna çıkan hayvanları ayırt edebiliyor. Böylelikle kediniz veya köpeğiniz her masanın altına girdiğinde size bildirim gelmiyor.

Mindset Institute ve Yıldız Teknik Üniversitesi işbirliğiyle Dijital Pazarlama Eğitimi ve Sosyal Medya Eğitimi

İlgini çekebilecek içerikler