Twitter Stage, öne çıkan etkinlikleri gösterecek

People holding mobile phones are silhouetted against a backdrop projected with the Twitter logo in this illustration picture taken in Warsaw September 27, 2013. Twitter Inc, the eight-year-old online messaging service, gave potential investors their first glance at its financials on Thursday when it publicly filed its IPO documents, setting the stage for one of the most-anticipated debuts in over a year. Picture taken September 27. REUTERS/Kacper Pempel (POLAND - Tags: BUSINESS TELECOMS LOGO)

Twitter, hakkında canlı-tweet’ler atılan başlıca etkinlikleri bir araya toplayacağı yeni bir hesap açtı.

Twitter-Stage

 

Bildiğimiz gibi sosyal ağ, uzun zamandır kullanıcıların ve yayıncıların gerçek zamanlı güncel haberler paylaştığı bir platform ve sonunda Twitter, bu özelliği kendi lehine çevirmek için bir adım attı.

Bryan-Cranston-Tony-Ödülleri

Tony Ödüllerinin yer aldığı ‘’Twitter Stage’’ adındaki hesapta Broadway tiyatrosunda gerçekleştirilen ödül töreninin hatırlanmaya değer anları paylaşıldı. Breaking Bad dizisinden tanıdığımız Bryan Cranson’un yakın çekimleri ve Helen Mirren gibi o gece Tony ödülü kazanan oyuncuların güncellenen haberleri hesapta yer aldı.

Helen-Mirren-Tony-Ödülleri

Yeni canlı yayın uygulaması ve etiketlenmiş tweetlere, görsellere, videolara daha kullanışlı bir arayüz kazandıran Twitter, belli ki gerçek zamanlı etkinlik yayınında adından çokça söz ettirmek istiyor.

Mindset Institute ve Yıldız Teknik Üniversitesi işbirliğiyle Dijital Pazarlama Eğitimi ve Sosyal Medya Eğitimi

İlgini çekebilecek içerikler