Twitter’da arama yapmak artık daha kolay

Hayatımızın önemli bir parçası haline gelen Twitter, mobil uygulamalarını güncelleyerek arama kısmında daha kullanıcı dostu bir yapıyla karşımıza çıkıyor.

posca1big

Hem iOS hem de Android için yayınlanan güncelleme ile Twitter, arama seçeneğinde kullandığı filtreler ile birlikte tam olarak istediğiniz sonuca daha kolay ulaşmanızı sağlıyor. Fotoğraf, video, kişi, haber gibi arama seçenekleri sunulurken, Twitter’ın gözdesi olan ve prime time’da atılan tweet’lerin büyük bir çoğunluğunu oluşturan gündemdeki TV programlarının içeriklerine özel olarak ulaşılabiliyor.

Daha iyi giriş doğrulaması gibi geliştirmelerin de olduğu güncellemede Twitter, sessiz sedasız devreye soktuğu yeni mesajlaşma sistemini de yine bu güncelleme ile sessiz sedasız kaldırdı. Mesaj atmada takip zorunluluğunu tekrar geri getiren Twitter, neden tekrar eski sisteme döndüğünü açıklamazken ortaya çıkan dedikodular, mesajlaşma sistemininde de bir değişikliğin gelebileceği yönünde.

Twitter yaptığı güncellemelerle genç halinden olgunluğa geçiş yolunda büyük adımlar atarken ileride bize ne gibi sürprizler hazırlıyor, bekleyip göreceğiz.

Mindset Institute ve Yıldız Teknik Üniversitesi işbirliğiyle Dijital Pazarlama Eğitimi ve Sosyal Medya Eğitimi

İlgini çekebilecek içerikler