Vine video sosyal ağı artık Web’de

vine_evenmag_web_servis_video_sosyal_ağ

Mikro blog Twitter’ın mikro video sosyal ağı Vine’a artık Web sitesi vine.co üzerinden de ulaşabileceksiniz. Öncesinde sadece uygulamaya ulaşabildiğiniz sitede, artık hesabınızla giriş yapabilecek ve takip ettiğiniz kullanıcıların videolarını çok rahat bir şekilde izleyebileceksiniz.

vine_web_profili_evenmag

Öncesinde kullanıcı vine.co/kullanıcı adı alma servisini hizmete sokan Vine’ın aslında Web servisi için hazırlık yaptığını zaten biliyorduk. Sürpriz şekilde dün hizmete giren ve sahip olduğu içerikle müthiş bir potansiyele sahip olan Vine video sosyal ağında dikkat çeken bir özellik de TV modu.

vine_web_evenmag

TV modu sayesinde istediğiniz kullanıcının videoları, değişik bir arayüzle karışık bir şekilde sizin dolanmanıza gerek kalmadan ekranda sırayla oynuyor. Takip ettiğiniz kullanıcıların videolarını böylece yorulmadan çok rahat bir şekilde izleme şansına sahip oluyorsunuz.

Google arama sonuçlarında sahip olduğu içerikle sık sık karşımıza çıkan Vine, bu içerik ve Web servisiyle ciddi bir gelir kaynağına daha sahip olmuş oluyor. Ayrıca kim bilir, belki de ileride kullanıcıların sahip oldukları webcamleriyle telefona ihtiyaç olmadan 6 saniyelik videolar çekmesine de izin verir, ne dersiniz?

Mindset Institute ve Yıldız Teknik Üniversitesi işbirliğiyle Dijital Pazarlama Eğitimi ve Sosyal Medya Eğitimi

İlgini çekebilecek içerikler